KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 10313168

nr 1031 3168

Mona Huss Walin

(f. 1944), Sverige

Blandteknik, Mona Huss Walin (f. 1944), Norra Hammarbyhamnen, signerad. -67, 47x35

Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 18 april 2016
kl 19:04:08

12/4 18:54:40 1      Vinnande bud

Mona Huss Walin

Läs mer om Mona Huss Walin